.

.

KXJSMAH Нокти-Совети 24pcs/Set Невестата Нокти Серија Длабоко Црвена боја Полна Покрие Лажни Ноктите Жените Декорација Љубов Срцето Вештачки Нокти, Притиснете На LUOHAIMEI

KXJSMAH Нокти-Совети 24pcs/Set Невестата Нокти Серија Длабоко Црвена боја Полна Покрие Лажни Ноктите Жените Декорација Љубов Срцето

DEN 512.64

Количина на стоки
Достапно

Опис : .Лесен за употреба, совршена декорација и долготрајни да те направи нокти изгледаат многу повеќе гламурозна и убава.Секој пакет содржи 24 лажни нокти и 2g помине лепак.За професионално студио употреба или домашна употреба.Како да се користи лажни нокти совети : 1.Прво, нокти и полски вашиот nails2.Боја на лепило на грбот на лажни нокти совет или стап на вашите нокти двојно-страна налепници.3.Поместете го помине совет од помине пред и притиснете го за 10 секунди до врвот е да се држи до nail4.Намалување на совет на должина што ви треба, тогаш полски работ на ноктите совет Пакет се Вклучени 24 PCS*Помине Уметност Налепници.

Карактеристики на понудата

Слични понуди