.

.

Waggo Бран Керамички Куче Лекување на Jar - Мат Cookie Тегла со Воздух Тесни Капак за Вашиот Модерна Кујна

Waggo Бран Керамички Куче Лекување на Jar - Мат Cookie Тегла со Воздух Тесни Капак за Вашиот Модерна Кујна

DEN 863.76

Количина на стоки
Достапно

Една Големина : 7"x4".Производ Материјал : 100% Керамички.Машина За Миење Садови Безбедно.Ги исполнува ФДУ стандарди.Увезени.Кој не сакам третира?Нашиот Бран Керамички Куче Третираат Тегла е модерна прилог на било кујната или дневната соба.Овие трајни керамички куче третираат тегли се сигурни да го задржи твојот pup е (и на вашите) колачињата свежи.Не заборавајте, овие одговараат совршено на нашиот Бран Керамички Куче Чинии!.

Карактеристики на понудата

Слични понуди