.

.

Rawlings YHSS-ГР/DSW-90, Графит/Темна Сенка, Голем

Rawlings YHSS-ГР/DSW-90, Графит/Темна Сенка, Голем

DEN 492.24

Количина на стоки
Достапно

Боја : Сива/Темно Сива Големина : Младински Големи. 90% полиестер/10% spandex џерси.Про Дпи ткаенина извишува пот далеку од вашата кожа.За разлика raglan ракави, хауба намали и крои.Rawlings Младите Hurler Перформанси Кратко Sleeve Кошула Графит тело : Pro Дпи® 90% полиестер/10% spandex џерси Про Дпи® ткаенина извишува пот далеку од вашата кожа Спротивставени set-во ракави, вратот намали и крои.

Карактеристики на понудата

Слични понуди