.

.

VMC, Половина Месечината Чукнат Тежина, 3/16 оз, Природни, Пакет од 10 (HMWW316-NAT)

VMC, Половина Месечината Чукнат Тежина, 3/16 оз, Природни, Пакет од 10 (HMWW316-NAT)

DEN 191.76

Количина на стоки
Достапно

Mustad S412 Np-Bn-6-6 U Ultrapoint.Тежина 3/16 Природни.Модел : Hmww316-Nat # Hmww316-Nat.Спорт Тип : Отворено Начин На Живот.Конусна ребра цврсто водител на тежина во место без да се оштети пластика.Вметнување на тежина во глава, опашка или на пластика за посакуваната акција.Спецификации : - Тежина : 3/16 оз. - Боја : Природна, - Количина : Пакет од 10.

Карактеристики на понудата

Слични понуди