.

.

SNBLK Наменета за AirPods 3 Случај Покрие 2021, Меки Силиконски Шок-Апсорбирање на Заштитни Кожата Компатибилен со AirPods 3-та Генерација Случај со Keychain, Безжично Полнење, Пред

SNBLK Наменета за AirPods 3 Случај Покрие 2021, Меки Силиконски Шок-Апсорбирање на Заштитни Кожата Компатибилен со AirPods 3-та Генерација

DEN 239.76

Количина на стоки
Достапно

Премиум Материјал : Еластична силикони, мазна, мека и издржливи, САМО компатибилни со Apple Air Pods 3 (2021 Објавен), НЕ за Air Pods 1, Air Pods 2 & Air Pods Про.Совршено се вклопува : Со користење на еден-парче прецизни исечок технологија, покријте добро се вклопува со полнење случај, само без проблеми да се стави за вклучување/исклучување.Целосна Заштита : да се Спречат пречки, гребнатини, отпечатоци од прсти и dirts, го прави тоа секогаш изгледаат како нови.Лесен за Полнење : Дното прашина капа дизајн може да се задржи полнење порта чисти, овозможува директна наплата без отстранување на случај.Пред ЛЕР е видлив да се знае статус.Лесно да се Носат : Додаде метал keychain, го однесе никаде, не се грижите за губење на вашиот earbuds било повеќе.Уживаат во музика живот без било какви се грижите за губење и оштетување на вашиот earbuds, оваа мала случај помага и може да направи многу.

Карактеристики на понудата

Слични понуди