.

.

Rawlings YHSS-ГР/DSW-91, Графит/Темна Сенка, X-Large

Rawlings YHSS-ГР/DSW-91, Графит/Темна Сенка, X-Large

DEN 143.28

Количина на стоки
Достапно

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Џерси,Полиестер,Spandex.Боја : Сива/Темно Сива Големина : Младински Екстра Големи. 90% полиестер/10% spandex џерси.Про Дпи ткаенина извишува пот далеку од вашата кожа.За разлика raglan ракави, хауба намали и крои.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Rawlings Младите Hurler Перформанси Кратко Sleeve Кошула Графит тело : Pro Дпи® 90% полиестер/10% spandex џерси Про Дпи® ткаенина извишува пот далеку од вашата кожа Спротивставени set-во ракави, вратот намали и крои.

Карактеристики на понудата

Слични понуди