.

.

Prupet Мачка Чешма, 2L Милениче Пиење Фармацевт, Автоматски Куче Чешма Чаша Вода со Филтер, LED Светло и Анти-Сува Заштита

Prupet Мачка Чешма, 2L Милениче Пиење Фармацевт, Автоматски Куче Чешма Чаша Вода со Филтер, LED Светло и Анти-Сува Заштита

DEN 479.76

Количина на стоки
Достапно

【Елегантен Облик и Оригинален Дизајн, Атрактивни за Вашите Миленици】 Дали сте уморни од традиционалните цвет дизајн милениче чешма?За разлика од нормалните нежно вода дизајн, Prupet дизајниран sprinkler во зелениот лист форма за поттикнување на вашите миленици да пиете повеќе вода, овој зелен лист спреј главата е монтажни која може да се менува лесно. 【LED Индикатор】Со сина светлина, LED индикатор, нивото на водата може да се следи во секое време, ќе може на самото место тоа лесно се во темно кога вашите домашни миленици се пие во текот на ноќта.Светлината ќе продолжи да трепка за да ве потсети. 【Се задржи Водата Месо & Чисти】Овој USB наплаќа мачка чешма доаѓа со 1 x филтер замена која се состои од активиран јаглерод, ionic смола, и не-плетени филтер пена, формирање на 3-слоеви. 【Супер Тивок & Моќ-исклучување заштита】Тоа ќе ви даде мир на тивко додека се спие во текот на ноќта ( гласот се мери подолу 40d B).Повеќето од нашите клиенти се споменува нашата фонтана е потивко отколку. 【BPA Free, Безбедност на Храна на ниво на Материјал & 2 L Капацитет】Prupet користиме високо квалитетни, не-токсични, храна-одделение материјали да се направи ова куче чешма, со која ќе се обезбеди вашите миленици да пијат квалитетна вода за сите.Пиење редовно е важно за мачки' здравје како што тоа помага во спречување на инфекции на уринарниот тракт, која е заеднички здравствени проблеми кај мачките.На Prupet Лист Фонтана дозволува до 2 различни проток на вода прилагодувања за привлекување на вашата мачка да пијат повеќе.

Карактеристики на понудата

Слични понуди