.

.

TBRD Метла Поставите Домаќинство Убедливо Метла Мека Коса Пластични Метла и Dustpan Комбинација со Исправени Складирање 180°Ротација,Бела

TBRD Метла Поставите Домаќинство Убедливо Метла Мека Коса Пластични Метла и Dustpan Комбинација со Исправени Складирање 180°Ротација,Бела

DEN 1365.60

Количина на стоки
Достапно

Пластични метла и dustpan сет со snap-заедно дизајн.На dustpan го прошири чешел заби, која може да се чистат косата и ѓубре на метла.Виткање и вртење, исправена dustpan можат да бидат ставени во агол за да се направи целосна употреба на просторот.180°ротирачки метла глава може да чистење на агли.Три-слој на енкрипција на четка прави убедливо почиста.Ова е исправена телескопски метла и dustpan комбинација која може да ви помогне домаќинство чистење.Производ материјал : пластични + дебели нерѓосувачки челик род + PETColor : Сина, портокалова (како што е прикажано на сликата, поради различни монитори, може да биде одредена боја разлика)Метла големина : 35.4 in Dustpan големина : 36.6 in Due на различни мерни методи, не може да биде грешка од 0,5-1in во телескопски димензии на метла и dustpan.

Карактеристики на понудата

Слични понуди