.

.

Завртки Очите Цинк Позлатен Лим Око Форма Завртка Само Прислушување Завртки Вклучува (3# 1inch 50 парчиња)

Завртки Очите Цинк Позлатен Лим Око Форма Завртка Само Прислушување Завртки Вклучува (3 1inch 50 парчиња)

DEN 143.76

Количина на стоки
Достапно

ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА - Длабоко завртки и остри завртки порта се направи лесно да се инсталира и издржливи да се користи за толку долго време, мазна завртки површината направи тоа имаат добар изглед.Метална завртка може да гризе дрво или ѕид, брзо и лесно, погодно за вас да ги користите.ШИРОКА ПРИМЕНА - Добар завртка куки за работното место, патио, градина и дома, и во затворени простории и на отворено, може да се откажам копчиња, мали растенија, птица внесувач, мали јаже канапи, ноќта на Вештерките тиква фенер string светла, Божиќ украси, празник украси, слика рамка, DIY накит одлуки, уметности & занаети, проекти и сл.МАТЕРИЈАЛ - Завртка во куки материјал : овие око иглички се направени од високо-квалитет на железо, цинк галвански да ги заштити од добивање на ' рѓа и не ќе се направи чаши носат.Премиум квалитет ги прави здрав и куки со неколку боја опции со цел да се вклопуваат во било оркестарот стилови.Функции : Одлична за бесење чаши, чаши, садови, растенија, шапка,облека итн во Салон, Кујна & Градина, Заводот.Помошник за домаќинство : завртка челик око заостанува во било која површина, а очите ќе ви овозможи да се откажам мали животни и на нив, и тоа ќе не чини многу време за инсталирање на шрафовите.Завртка Око кука себе парична казна изработка, со прецизност теми, да може ефективно да се вртат во намалување на отпор, нашите завртка Око кука материјали, ултра-крупни главната рамка, Завртки очите опашка остар, лесен за употреба, завртки очите куки површината мазна, рамна без burrs зајакнување на товарот.

Карактеристики на понудата

Слични понуди