.

.

OVKMANG Бебе Хранење Перници Бебе Нега Новороденче Преносни Монтажни Самостојно Хранење Поддршка Безделник Перница Мека Подлога

OVKMANG Бебе Хранење Перници Бебе Нега Новороденче Преносни Монтажни Самостојно Хранење Поддршка Безделник Перница Мека Подлога

DEN 167.76

Количина на стоки
Достапно

Памук. →Материјал : ПП памук,безбедно и мека удобно. →Size : 45см × 27cm × 5cm (17.7" × 10.6" ×1.9"). →Тоа е безбедно и удобно кога бебето лежи долу на кревет.Хранење перница има две криви рачки, тоа е удобен за бебето рака да се сфати.Кога вашето бебе користење, ве молиме да користите шише дека вашето бебе може само да си го цица надвор. →Кога вашето бебе користење, ве молиме да користите шише дека вашето бебе може само да си го цица надвор. →Места вашето бебе во повеќе удобна позиција за да им помогне на ублажување на стрес на вашето бебе грбот, вратот и рамениците.Ново во Модата,Модниот Хранење Перници Големина : 45 27 5cm(17.7" 10.6" 1.9") Материјал : ПП Памук Пакет се вклучени : 1x Мода Хранење Перница Не е 2-3% разлика според упатство за мерење.ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.

Карактеристики на понудата

Слични понуди