.

.

Колумбија Момчето Bugaboo Осветленост Јакна

Колумбија Момчето Bugaboo Осветленост Јакна

DEN 2880.00

Количина на стоки
Достапно

100% Најлон Наследство Twill.Увезени.Zippered рака и рака џебови.Omni-Tech водоотпорен/дише критички цвест запечатени.Отстранлив, прилагодлив бура худ.НАДМИНА расте систем.Рефлексивни детали.Zippered рака и рака џебови.На Колумбија Bugaboo Осветленост комбинира водоотпорен школка со пријатна zip-out руно лагер јакна која може да се носи на сопствена.Ажурирани оваа сезона со свежа се вклопуваат и стил, оваа Колумбија зима е класичен три јакни во еден-водоотпорен-дише школка, сестрано, пријатна microfleece лагер и комбинација од двете.

Карактеристики на понудата

Слични понуди