.

.

[2 Pack] BESTTEN 4-Банда Screwless Ѕид Плоча, USWP6 снежана Серија, Декоратор Штекер Маска, H4.69 x L8.35, за Светлината Прекинувач, Dimmer, GFCI, USB Receptacle

[2 Pack] BESTTEN 4-Банда Screwless Ѕид Плоча, USWP6 снежана Серија, Декоратор Штекер Маска, H4.69 x L8.35, за Светлината Прекинувач,

DEN 479.76

Количина на стоки
Достапно

Во споредба со сендвич дизајн од други бренд, BESTTEN screwless ѕид плоча нема цвест по должината на работ подобрување на изгледот и нема да собира прашина.Модерен дизајн и го подобрува изгледот и чувството на вашиот дом.Мазна и сјајна завршница го прави лесно да се чисти.Невидливи завртка дизајн за безбедноста на децата.BESTTEN screwless ѕид плочи имаат само еден многу мал љубопитните отворот на дното, додека други бренд има поголеми слотови на двете врвот и на дното.Малку поголем големина од стандардот декоратор ѕид плоча.Висина 4.69" (11.9 cm) x Ширина 8.35" (21.21 cm) x Длабочина 0.28" (0.71 cm).USWP6 серија за снег бела боја и USWP4 серија за бела боја.Најдобро одговара со вашиот места/прекинувачи, ве молиме изберете вистинскиот серија (1-6 банда).Секој сака дом, што е чекор погоре обичните.BESTTEN screwless ѕид плоча може да додадете суптилни елеганција на секој дом.Невидливи завртка дизајн дава чист изглед со брзо и беспрекорно инсталација.Додавање мазна модерен изглед никогаш не било полесно.

Карактеристики на понудата

Слични понуди