.

.

Dasqua 3001-2903 0-8 Monoblock Длабочина Vernier Gage

Dasqua 3001-2903 0-8 Monoblock Длабочина Vernier Gage

DEN 824.40

Количина на стоки
Достапно

Точноста е +/- .03mm.Матурата е 0.0001".Појачани земјата вилици со прецизност lapped мерење лица.Сатенски хром финиш и најтврдокорните од не ' рѓосувачки челик во текот на подолг живот.Различни линии и бројки гравирани против сатен хром финиш.Dasqua 0-8" Monoblock длабочина vernier gage.Точноста е +/- .03mm.Матурата е 0.0001".Појачани земјата вилици со прецизност lapped мерење лица.Сатенски хром финиш и најтврдокорните од не ' рѓосувачки челик во текот на подолг живот.Различни линии и бројки гравирани против сатен хром финиш.Во согласност со DIN 862.

Карактеристики на понудата

Слични понуди