.

.

gazechimp Мулти-Алатка Жица Stripper Crimper Мини Игла Носот Plier Мултифункционален Накит Одлуки Свиткување Жица Electricians

gazechimp Мулти-Алатка Жица Stripper Crimper Мини Игла Носот Plier Мултифункционален Накит Одлуки Свиткување Жица Electricians

DEN 623.76

Количина на стоки
Достапно

Мулти-функција клешти : може да се користи за соголување, кршење, стегање, сечење, crimping, работата е лесно и заштеда на време.одлично за гаражи, авто electricians, механика, работилници или автомобили, мотоцикли, итн.Сечење на работ е фино земјата неколку пати, сечење е остар и издржливи, соголување е точна, и не ја оштетува јадро.Со два жица кршење на дупки, може да се скрши железо жици помалку од 8 метри квадратни.Стегачот глава е направен од 55# челик, integrally третирани, висока фреквенција угасне, висока јачина.Дршката е завиткан во пластика, удобен и не-.Долго време на работа не е заморно.Опис : - стегачот глава е направен од 55# челик, integrally третирани, висока фреквенција угасне, висока јачина. - Сечење на работ е фино земјата неколку пати, сечење е остар и издржливи, соголување е точна, и не ја оштетува јадро. - Со два жица кршење на дупки, може да се скрши железо жици помалку од 8 метри квадратни. - Дршката е завиткан во пластика, удобен и не-.Долго време на работа не е заморно. - Мулти-функција клешти : може да се користи за соголување, кршење, стегање, сечење, crimping, работата е лесно и заштеда на време.одлично за гаражи, авто electricians, механика, работилници или автомобили, мотоцикли, итн.Спецификација : - Материјал : Steel Size Табела : Должина : 20cm / 8inch Package Вклучува : 1 Piece Wire Соголување Plier. : Бојата може да биде малку поинаков поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.Ве молиме оставете малку мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

Карактеристики на понудата

- Material:
Steel
Size Chart:
Length:
20cm / 8inch
Package Includes:
1 PieceWire Stripping Plier. :
Color might be slightly different due to the color calibration of each individual monitor. :
Please allow slightly measuring deviation due to manual measurement. :

Слични понуди