.

.

diollo Гроздобер Индискиот Санки Месинг Ѕвона Камила Коњ, Овци Санки Ѕвона 1.5 Висина

diollo Гроздобер Индискиот Санки Месинг Ѕвона Камила Коњ, Овци Санки Ѕвона 1.5 Висина

DEN 839.76

Количина на стоки
Достапно

Пакетот Вклучува : 12 Ѕвона.Јасно & Чист Звук.Изработени од Месинг.Бел Големина : Од 1,5 Инчи.Поларните ѕвона се најчесто се користи во вратата гребени, на санки и коњ облека, и за декоративни цели.Поларните ѕвона вообичаено се користат во entryway гребени, на санки и коњ облека, и за која цели.Овие поларните ringers пристигне во месинг или сребро завршување, и имаат фантастични детали и квалитет.Овие ѕвона димензија од 1,5 инчи висок од 1 инч во ширина и ќе заврши на било која партија.Неверојатна за подароци, ракотворби, миленици.

Карактеристики на понудата

Слични понуди