.

.

3INA Шминка без Суровост Paraben Слободни Вегетаријанска од Суштинско значење Усна Молив 4.40 g - 405 Виолетова

3INA Шминка без Суровост Paraben Слободни Вегетаријанска од Суштинско значење Усна Молив 4.40 g - 405 Виолетова

DEN 1078.80

Количина на стоки
Достапно

ЛИНИЈА & ДЕФИНИРАЈТЕ ги ВАШИТЕ УСНИ ВО СЕКУНДИ - Суштинските Усна Молив од 3 INA е брз и лесен начин да ги истакнуваат вашите усни со боја.Доаѓа во 12 високо пигментирани, секојдневни нијанси за природни, претрупан изглед на усните.Ја СПРЕЧУВА ВЛЕЧЕЊЕ & ДЕХИДРАЦИЈА - Овој крем усна молив содржи ефект комбинација на високо-квалитетни растителни восоци кои ги штитат вашата кожа од дехидратација и да се спречи влечење врз основа на барање.Доаѓа во спектар на бои, вклучувајќи ги и црвена.ДОЛГОТРАЈНИ УСНА ВОЛУМЕН - Со longwear, volumizing формула која што е дизајнирана за да остане стави од СУМ да ЧАСОТ, секогаш ќе се гледа во твоите најдобри, каде животот, потребно за вас. 100% БЕЗБЕДНО и без СУРОВОСТ - 3 INA ви дава шанса да поседувате сочинуваат и козметички производи кои се безбедни за употреба и имаат совест.Оваа супер крем усна држи молив е вегетаријанци, paraben слободни и не се тестирани на животни.Одлично за секој гледа за течен кармин, мат кармин, кармин организатор или кармин во собата.СУПЕР ЕДНОСТАВНА АПЛИКАЦИЈА - спроведување на контури на усните за да го дефинирате, или пополнете во целата усна површината за подолго-трајни резултати.Се претерува на pillowiness на усните со суптилно 'поврзување' врвовите на вашите купидон е поклон да се создаде целосни врвот усна. 3 INA Шминка Суштинските Усна Молив 405 Пурпурна Вегетаријанци.

Карактеристики на понудата

Слични понуди