.

.

Кожата Патрола Шеј Путер & Хималаите Солт Бар Сапун - Сулфат-Бесплатно, Paraben-Free

Кожата Патрола Шеј Путер & Хималаите Солт Бар Сапун - Сулфат-Бесплатно, Paraben-Free

DEN 142.80

Количина на стоки
Достапно

MOISTURIZES s порите додека исто така им помага на вашата кожа да ја задржи својата природна влага бариера.Ние сме Патрола Чешлање, а Мажите Чешлање компанија која испорачува на ова ветување секој ден на мажите насекаде : сето она што ние го правиме и секој производ правиме е дизајниран да ви помогне да ги презентираат твоите најдобри себе.Кршење на нови простори во машка нега на кожата и чешлање не е само наша наследство, тоа е нашата иднина.Тоа е ветување ние сме чуваат од 1991 година, кога првпат се воведе Судрат Патрола бренд, #1 производ за мазна, судрат-слободен бричат и свиленкаста кожа.Милиони клиенти смета на нас за исклучителни нега на кожата производи во повеќе од 30.000 продавници во над 50 земји ширум светот.

Карактеристики на понудата

Слични понуди