.

.

Чинот На Работ 4 Дрво Се Справи Со Рудар Стил Преклопен Нож, Кафеава (210580)

Чинот На Работ 4 Дрво Се Справи Со Рудар Стил Преклопен Нож, Кафеава (210580)

DEN 167.76

Количина на стоки
Достапно

Димензии : 7.5 инчи севкупната должина (отвори) со 4-инчен справи. 3.5 - инчи во целокупната должина на ножот 0.4-инчи широка и дебелина 2mm.Силна : овој преклопен нож е направен со издржливи 420 high-carbon нерѓосувачки челик оваа мала, но моќна преклопен нож можат да го издржат harshest услови и може да издржи против корозија и ' рѓа.Сигурен : ергономски облик сите дрвена рачка со солидна месинг иглички за да се обезбеди удобен и цврста потпора кога е во употреба.Елегантни : погодно големина и со полиран челик блесне во комбинација со поедноставување на дрвена рачка дава оваа pocketknife на елегантно практичен поглед кој вели дека е подготвен за акција.Практична настава : идеален одмор подарок за сите нож корисници и го прави одличен за секојдневна го носат овој нож е прекрасен за фини детали нож работа сечење, сечење и пирсинг.Нож има нерѓосувачки челик сечилото.Ружино дрво се справи.Дувачкиот иглички во справи.Димензии : 7.5 инчи севкупната должина (отвори) со 4-инчен справи. 3.5 - инчи во целокупната должина на ножот 0.4-инчи широка и дебелина 2mm.Силна : Овој преклопен нож е направен со издржливи 420 high-carbon нерѓосувачки челик оваа мала, но моќна преклопен нож можат да го издржат harshest услови и може да издржи против корозија и ' рѓа.Сигурен : Ергономски облик сите дрвена рачка со солидна месинг иглички за да се обезбеди удобен и цврста потпора кога е во употреба.Елегантни : Погодно големина и со полиран челик блесне во комбинација со поедноставување на дрвена рачка дава оваа pocketknife на елегантно практичен поглед кој вели дека е подготвен за акција.Практична настава : Идеален одмор подарок за сите нож корисници и го прави одличен за секојдневна го носат овој нож е прекрасен за фини детали нож работа сечење, сечење и пирсинг.

Карактеристики на понудата

Слични понуди