.

.

Permo Гроздобер Индустриски Полу Флеш Качи на Таванот Светлина Тела Pendant Осветлување со Овална Конус чисто Стакло Сенка (Антички)

Permo Гроздобер Индустриски Полу Флеш Качи на Таванот Светлина Тела Pendant Осветлување со Овална Конус чисто Стакло Сенка (Антички)

DEN 1679.76

Количина на стоки
Достапно

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.E26, крушка НЕ се вклучени.Достапни сијалица Тип : LED; Компактни Флуоресцентни (CFL); Халоген; Блескаво.На 1-светло полу-рамна монтирање на плафон тела додава рустикален се чувствуваат во вашиот дом со елипсоидна стакло сенка.Заврши изглед со трендовски гроздобер стил сијалица.Крошна : 4.7" D x 0.79" H; Сенка : 5.6" D x 9.3" H; Hardwired (Инсталација е Потребно); Вклучува сите монтажа хардвер за брза и лесна инсталација.Таванот-монтирани дизајн, компатибилен со повеќето octagonal, круг или квадрат делница кутии.Вие исто така може да се инсталира на тела како ѕид светлина sconce.За вклучување/исклучување на уредот се наоѓа на штекер.Ако имате некој ѕиден прекинувач или dimmer веќе во место, а потоа само да ја напушти пресврт префрлете се во позиција на контрола и тоа со вашиот ѕид switch.Мајстор на Вашиот Décor со Возбудливи Permo Осветлување! -Само од вашата имагинација ќе го ограничи вас. 1.Совршен за голем забавна простори да се искра како воздушни скапоцен камен. 2.Совршен за вашата прекрасна кујнски апарати блесне со ажурирани кујна осветлување. 3.Совршен за трпезарија осветлување за да додадете топлина и атмосфера за вашите семејни оброци. 4.Совршен за дневната соба за да им даде инстант современа да се чувствуваат вашите најблиски и на гостите. 5.Совршен за магацин штала околу светлина тела,ќе најдете дека овој, навидум мала промена има огромно влијание на просторот. 6.Совршен за кујна, кујнски контра,кујнски остров,спална соба,трпезарија,дневна соба, читање агол,Бруклин кафе,занает соба,бар,ресторан,клуб,ходникот,скалите..итн Заштита инструкции : 1.Ги чисти користејќи мека, сува крпа или статични duster. 2.Избегнувајте користење на груби хемикалии и абразиви како тие може да ја оштетат заврши. 3.Не го надмине одредениот wattage. 4.Ве молиме имајте на ум дека ниту еден од осветлување производи што ги продаваат вклучуваат светилки.Ако сте заинтересирани за купување на крушка, можете да направите пребарување за "гроздобер lumiled сијалица" на .Можете исто така да пребарувате за "permo осветлување" по, како и брз начин да ги најдете сите на другите наши одлични производи. -Политика на враќање : сакаме од тебе да го сакаш тоа.Ако не, ве молиме слободно контактирајте со нас за по-продажба на услуги.

Карактеристики на понудата

Слични понуди