.

.

Усна Грижа Масло, Благи Компактен Преносни Роденденски Подарок Безбедно 10ml Хидратантен Усна Масло за Секојдневниот Живот, кои Датираат за Домашни Патување

Усна Грижа Масло, Благи Компактен Преносни Роденденски Подарок Безбедно 10ml Хидратантен Усна Масло за Секојдневниот Живот, кои Датираат

DEN 2210.40

Количина на стоки
Достапно

Навлажнувачки И Хидратантен : Усна масло може ефикасно да придавам влогови и хидрат вашите усни, подобрување на сувост и грубост на усна кожата, прават усните меки и нежни.Компактен И Пренослив : мала тежина и во мали димензии, тоа не заземаат многу простор, лесен за складирање и за носење, лесно може да се стави во вашата торба, совршена за домашни и патување употреба.Прекрасен Подарок За Други : Едноставен и исклучителна појава, може да биде совршен подарок за сопруги, пријателки, роднини, мајки, колеги, итн.на Денот на Вљубените, родендени, итн.Намалување на Усна Навремено : Помош ја намалува фини линии на усни, усна подобрување состојба, редовна употреба на усна нафта ќе направите вашите усни да изгледаат убави и дебели, направи што повеќе шармантен.Усните Негување И Заштита : Содржи разновидни хранливи состојки, длабоко негуваме, и да се грижи за усна кожата, се лекува и заштита на вашите усни, да ги задржи усните во здрава состојба.Функција : 1. Навлажнувачки И Хидратантен : Усна масло може ефикасно да придавам влогови и хидрат вашите усни, подобрување на сувост и грубост на усна кожата, прават усните меки и нежни.2. Намалување на Усна Навремено : Помош ја намалува фини линии на усни, усна подобрување состојба, редовна употреба на усна нафта ќе направите вашите усни да изгледаат убави и дебели, направи што повеќе шармантен.3. Усните Негување И Заштита : Содржи разновидни хранливи состојки, длабоко негуваме, и да се грижи за усна кожата, се лекува и заштита на вашите усни, да ги задржи усните во здрава состојба.4. Прекрасен Подарок За Други : Едноставен и исклучителна појава, може да биде совршен подарок за сопруги, пријателки, роднини, мајки, колеги, итн.на Денот на Вљубените, родендени, итн.5. Компактен И Пренослив : мала тежина и во мали димензии, тоа не заземаат многу простор, лесен за складирање и за носење, лесно може да се стави во вашата торба, совршена за домашни и патување употреба.Спецификација : Предмет Тип : Усна Oil Net Содржина : 10ml Пакет Листа : 1 x Усна Масло.

Карактеристики на понудата

Item Type:
Lip Oil
Net Content:
10ml
Package List:
1 x Lip Oil :

Слични понуди