.

.

Домашно милениче Фонтана Пена Филтер Мачка Фонтана Сунѓерот Пена, домашно Милениче Филтер Чешма Пред Пена Филтри Замена Мачка Вода Диспензерот Пена Филтер за 85oz/2.5

Домашно милениче Фонтана Пена Филтер Мачка Фонтана Сунѓерот Пена, домашно Милениче Филтер Чешма Пред Пена Филтри Замена Мачка Вода

DEN 335.76

Количина на стоки
Достапно

【Совршен Натпревар】сунѓер пена филтри се специјално дизајнирани компатибилен со 84 мл/2.5 L мачка чешма.Компатибилен со Чудно Суштество кубни мачка чешма и другите на иста големина.Ве молиме двојно проверете ја големината пред купување. 【Премиум Квалитет】Оваа замена милениче фонтана пена филтер е направен од активиран јаглерод сунѓерот,да ви помогне да ги отстранува коса, нечистотија и остатоците од храна пред вода се оди на пумпа. 【Задржи Вашето домашно Милениче Здрава】Пред-филтрирање пена ви обезбеди фантастичен начин да се направи kitty/куче чиста вода со леснотија, држи вода јасни и вкусно, вашето милениче ќе пијат многу повеќе вода од чешма од редовни. 【Одлична Заштита за Пумпа 】Фонтана пред-филтрирање сунѓерот може да ги заштити пумпа за вода поефикасно и продолжување на работниот век на фонтаната. 【Фреквенцијата на Замена】ве Молиме промена на филтер за секој 1-2weeks.Ако повеќе мачки се со користење на фонтаната, почести замена ќе биде потребно.Дали сте сопственик на домашни миленичиња и се загрижени за свежината на водата во пет фонтана?НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ОВОЈ ПРОИЗВОД!Изберете нашите мачка фонтана филтри - HAHOMY Сунѓерот Пена Филтри за фонтани се обезбеди чиста, свежа вода за вашето домашно милениче.Спецификација Материјал : Премиум активен јаглерод сунѓерот Големина : 2.56 х 1.18 х 1.18 инчен Боја : црна Карактеристики 1.Тоа филтер нечистотии, се фати за коса и остатоци, да се осигура дека секоја капка е здрава.Држи вода јасни и вкусно, вашето милениче ќе пијат многу повеќе вода од чешма од редовни. 2.Фонтаната пред-филтрирање сунѓерот може да ги заштити пумпа за вода поефикасно и продолжување на работниот век на фонтаната. 3.Компатибилен со Чудно Суштество Кубни мачка фонтана и нерѓосувачки челик врвот фонтана.Исто така погоден за другите на иста големина фонтана. ⚠️⚠️Забелешка : ве Молиме двојно проверете ја големината пред купување.Користете Совети : 1.Пред да се стави во употреба,филтер треба да се печете под вода за да ја исплакнете од дополнителни јаглерод во прав. 2.Ве молиме да го замени филтри и чистење на фонтаната редовно. 3.Ве молиме да го промените филтерот на секои 2-4 недели.Ако повеќе мачки се со користење на фонтаната, почести замена ќе биде потребно.Пакет Содржина : 10 * Фонтана Сунѓери Филтер.

Карактеристики на понудата

Слични понуди