.

.

Заврши 5 Канали 2500W Гравитацијата 4 Мерач Засилувач Инсталација на Жици-Комплет за Засилувач Pk1 4 Ga Црвено - за Инсталерот и DIY Hobbyist - Совршени за Автомобил/Камион/Мото/

Заврши 5 Канали 2500W Гравитацијата 4 Мерач Засилувач Инсталација на Жици-Комплет за Засилувач Pk1 4 Ga Црвено - за Инсталерот и

DEN 719.76

Количина на стоки
Достапно

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Висок квалитет дебели 17 нозе ft 4 мерач GA моќ кабел.Премија 3 стапки ft 4 мерач GA земјата кабел/ регистрација agu осигурач носителот & 80a + 100a осигурач вклучени!.Вистински звук 17 нозе ft Двојно заштитените РКА кабел (две двојна рка е + 1 еден РКА).Висок квалитет на 17 нозе ft/ 18 ga пресврт на кабел & 20 метри ft/ 16 ga говорникот жица.Сите додатоци/ терминал вклучени!Совршен за било installer продавница, одлична за автомобил/ камион/ мото/ Р.В./ АТВ.Заврши 5 канали 2500 W Гравитацијата 4 мерач засилувач инсталација на жици-комплет за засилувач Pk1 4 ga црвено - за инсталерот и DIY hobbyist - совршени за автомобил/ камион/ мото/ Р.В./ АТВ.

Карактеристики на понудата

Слични понуди