.

.

Оска Алатки, Мотоцикл Мотор, Тркала Вретено Демонтажа Клуч Алатка Хексадецимален Копче Црна

Оска Алатки, Мотоцикл Мотор, Тркала Вретено Демонтажа Клуч Алатка Хексадецимален Копче Црна

DEN 1792.80

Количина на стоки
Достапно

Практичен и ефикасен мотор поправка и одржување алатка, погоден за вретеното на повеќето модерни мотоцикли.Направен од висок квалитет на железо материјал, висока цврстина, отпорни на абење и трајни производи за употреба.Главно се користи за демонтажа на мотоцикл тркала вретено, труд заштеда на енергија и удобен.полирање третман, не е лесно да ' рѓа, големи и добра цврстина.Професионална изработка, стабилни карактеристики и висока сигурност.Гаранција за квалитет : ве Молиме да се чувствуваат слободни да го користите нашите производи.Ако производот не е погодна или имате било незадоволство, ве молиме ги споделите со нас и нашиот тим ќе одговори во рок од 24 часа.Спецификација : Состојба : Бренд New Item Тип : Вретено Демонтажа Wrench Material : Iron Color : Black Size : 17mm/19mm/22mm/24mm Fitment : Одговара за Honda Fit for Fit за Suzuki Package Листа : 1 * Вретено Демонтажа Клуч.

Карактеристики на понудата

Condition:
Brand New
Item Type:
Spindle Disassembly Wrench
Material:
Iron
Color:
Black
Size :
17mm/19mm/22mm/24mm
Fitment:
Fit for Honda :
Fit for :
Fit for Suzuki :
Package List:
1 * Spindle Disassembly Wrench :

Слични понуди