.

.

3d Печатење Двојно Бања Капа За Жените Водоотпорен & Прилагодливи Кокос Дрво Зајдисонце Туш Капа

3d Печатење Двојно Бања Капа За Жените Водоотпорен & Прилагодливи Кокос Дрво Зајдисонце Туш Капа

DEN 88.32

Количина на стоки
Достапно

【Дизајн Опис】Полна-Ширина Печатење,Увоз.Материјал Опис Главниот Ткаенини : Водоотпорен Материјал (Полиестер) + Peva Обвивка.Применливи Сценарија Мултифункционален-Дали Сте За Капење, Чистење, Готвење Или Лицето Третман, Туш Капа Може Да Ја Заштити Косата Од Оштетување.Производ Перформанси Двојно-Layer Водоотпорен : Туш Капа Содржи Вода-Отвратителен Полиестер Надворешен Слој И Peva Внатрешниот Слој, Кој Е Кожата-Пријателски, Мека, Водоотпорен, И Светлината-Тежина И Преносни.Производ Перформанси Се Задржи Вашата Сува Коса Во Туш И Да Ви Донесе Добра Бања Време.Носењето На Маска И Чистење На Лицето Може Да Се Спречи Опаѓањето На Пречки.Еластична Јаже : Направен Од Високо-Квалитет На Природна Гума, Таа Има Добра Еластичност И Отпорност На Триење.Еластичен Јаже Не Е Лесно Да Се Скрши, И Притисокот Врз Главата Е Многу Помала.Погоден За Повеќето Главата Circumferences И Најдолго Природни Густа Коса.Боја : Кокос Дрво Зајдисонце Погодна За Возрасни & Децата, Доаѓа Со Comfotable Ткаенина И Висок Квалитет На Workmanship Perfect За Faical Грижа, Бања, Готвење, Чистење И Повеќе.

Карактеристики на понудата

Слични понуди