.

.

Кожа Поправка Печ самолепливи Каучот Печ Кожа за Софи Автомобил Места Чанти Прва Помош Печ (19x8 инчен,Црвена)

Кожа Поправка Печ самолепливи Каучот Печ Кожа за Софи Автомобил Места Чанти Прва Помош Печ (19x8 инчен,Црвена)

DEN 504.00

Количина на стоки
Достапно

Ние ги користиме USPS да ја испорача пакети.Нашите вистински времето за испорака е генерално 7 до 18 дена, што е за 15 дена помалку од времето за испорака се прикажани со .Времето за испорака прикажани на крај е многу неточни.Користете ефект : Залепи силна, не испуштајте го, ставете се на неколку секунди.Стапови и да се различни или површини и лесно ги отстранува оставајќи зад себе да нема остатоци.Нашата кожа поправка печ е доволно мека и висока вискозност,па може да се намали во разни форми со ножици лесно.Исто така кожни patch за полнење има влакна што може да се направи кора лепенка сè посилно и отпорност на триење. ?Издржливи Кожа?Дебелината на овој каучот лента по pasting е 0.7 cm, која не само што не е водоотпорен, но исто така се отпорни на обичните нула.Високо Квалитетен Материјал, СТП самолепливи Кожа Поправка Печ .Материјалот е СТП кожа + ослободување на хартија Лесен за употреба, висока вискозност, не е лесно да падне.Солза и употреба.Ние ги користиме USPS да ја испорача пакети.Нашите вистински времето за испорака е генерално 7 до 18 дена, што е за 15 дена помалку од времето за испорака се прикажани со .Времето за испорака прикажани на крај е многу неточни.Професионална Поправка на : кожа поправка на лента во моментов е достапен во најмалку 75 бои за продажба, и разни зрна, широк спектар на сјај, вклучувајќи : litchi жито, овца жито, теле жито, лудиот коњ кожа жито, за да ви овозможи со најсеопфатна, повеќето професионални кожа поправка на производи.Премиум Квалитет : кожа поправка на лента избира 100% висок квалитет на кожа, Кожа-пријателски, меки, удобни за употреба, со отпорност на абење, нечистотија отпор, лесно да се чисти и други карактеристики, траат долго време, нема да ја напушти гребнатини, заедно со професионална поправка на лепак, тоа се држи цврсто, го комплетира вашиот поправка на работа во само неколку секунди, лепак останува на цврсто и стабилно.Еко-пријателски и Здрава : 100% еко-пријателски и здрава, без мирис, едноставна операција, лесен за употреба, може да поправка на различни кожни производи, како што се троседот, кожени чевли, кожни вреќи, автомобил месеци, итн., е еден од мора да се haves во секој дом.Грижете се-слободен Шопинг : бидејќи на многу бои да се избере и од различни екранот ефекти, суптилни боја разлики може да се случи.Ако не можете да одлучите кој производ е во право за вас, ве молиме да се чувствуваат слободни да допрат до нас и ние ќе ви помогне што е можно поскоро.

Карактеристики на понудата

Слични понуди