.

.

Штајн Светот 97755 Слатка Ѓумбир Вклучена Светилка, 8 x 8 x 35.5 , Браун

Штајн Светот 97755 Слатка Ѓумбир Вклучена Светилка, 8 x 8 x 35.5 , Браун

DEN 2522.40

Количина на стоки
Достапно

Објектот Тежина : 10.78 lb.Земја на Потекло : Кина.Бренд име : Штајн Светот.Објектот Димензии : 8.0"L x 8.0"W x 35.5"H. Оваа традиционална вклучена светилка карактеристики сложена carvings и природен, плоштад намали агол сенка.Оваа светилка е совршен за поставување во foyer да ја напушти светлина врз кога сте подалеку.

Карактеристики на понудата

Слични понуди