.

.

за Samsung Галакси S21 Ултра 5G Задната Камера Стаклена Леќа - [2 Pack] Црна Назад Задна Камера Стакло Поклопец на Леќите + Лепило Поправи Поправка и Замена на Делови за Samsung Г?

за Samsung Галакси S21 Ултра 5G Задната Камера Стаклена Леќа - [2 Pack] Црна Назад Задна Камера Стакло Поклопец на Леќите + Лепило

DEN 237.36

Количина на стоки
Достапно

Ова е навистина случај пријателски и лесен за да го инсталирате, нема да се укине и меурот на рабовите.Особено дизајниран да се вклопуваат во Телефонот совршено.Оваа камера стаклена леќа одговара за Samsung Галакси S21 Ултра 5 G.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.Пакетот вклучува : 2 X стакло на камерата леќи на камерата, 2 X Влажни/Сува Брише, 2 X Прашина, Прашина-апсорбер и Инсталација и Употреба Водство.Здраво,драги пријатели,ние секогаш ќе сакате да го направите за доброто на купувачот, и ние секогаш се обидуваме да се направи тоа.Ако имате било нешто што може да им помогне на вас , не двоумете се да контактирате со нас.Како да се применуваат назад стакло на камерата леќи на камерата на телефонот?Прво, употреба на Влажна и сува Брише за чистење на камера, а потоа се стави на селотејп за телефонот, а потоа се стави назад стакло на камерата леќи на камерата со селотејп.Ако таму се било прашина е стаклена леќа, можете да Прашина-апсорбер да го чистите.Оваа камера стаклена леќа одговара за Samsung Галакси A12 5 G.Пакетот вклучува : 2 X стакло на камерата леќи на камерата, 2 X Влажни/Сува Брише, 2 X Прашина, Прашина-апсорбер и Инсталација и Употреба Водство.

Карактеристики на понудата

Слични понуди