.

.

[2 Pack] BESTTEN 4-Банда Црна Screwless Ѕид Плоча, Нераскинливо Поликарбонат Штекер Маска, H4.69 x W8.35, за Светлината Прекинувач, Dimmer, GFCI, USB Receptacle

[2 Pack] BESTTEN 4-Банда Црна Screwless Ѕид Плоча, Нераскинливо Поликарбонат Штекер Маска, H4.69 x W8.35, за Светлината Прекинувач,

DEN 191.76

Количина на стоки
Достапно

Модерен дизајн и го подобрува изгледот и чувството на секоја соба.Мазна и сјајна завршница го прави лесно да се чисти.Невидливи завртка дизајн е елегантен и детето безбедно.Во споредба со сендвич дизајн од други бренд, BESTTEN screwless ѕид плоча нема цвест по должината на работ подобрување на изгледот и нема да собира прашина.BESTTEN screwless ѕид плочи имаат само еден многу мал љубопитните отворот на дното, додека други бренд има поголеми слотови на двете врвот и на дното.Малку поголем големина од стандарден декоратор wallplate : Висина 4.69" x Ширина 8.35" x Длабочина 0.28".Совршен со BESTTEN светлина прекинувач, dimmer/сензор прекинувач, USB/декоратор receptacle штекер и повеќе.Најдобро одговара со вашиот места/прекинувачи, ве молиме изберете вистинскиот серија (1-4 банда).Секој сака дом, што е чекор погоре обичните.BESTTEN screwless ѕид плочи може да додадете суптилни елеганција на секој дом.Невидливи завртка дизајн дава чист изглед со брзо и беспрекорно инсталација.Додавање мазна модерен изглед никогаш не било полесно.

Карактеристики на понудата

Слични понуди