.

.

Zizzili Основите Ноктот Clippers за Ingrown или Дебели Ноктите и 3 Парче Помине Clipper Set - Ноктот & Пети Ноктите Clippers со Нокти Датотека и Кафеава Патување Случај - Пакет

Zizzili Основите Ноктот Clippers за Ingrown или Дебели Ноктите и 3 Парче Помине Clipper Set - Ноктот & Пети Ноктите Clippers со Нокти

DEN 767.76

Количина на стоки
Достапно

ЛЕСНО PEASY СО цел ПАКЕТ; ги Покрие сите на вашите бази со купување и Zizzili Основите Ноктот Nippers и 3-Парче Нокти во Собата.Тешки-должност, прецизност средување на алатки за да одам на работа.И како и секогаш, Zizzili ветување е вклучена; 100% Доживотна Гаранција.Кавга-бесплатно, секогаш.Zizzili ќе го замени или да се вратат вашата нарачка, ако не сте задоволни со вашиот производ за било каква причина.НОКТОТ NIPPERS - ИДЕАЛЕН ЗА ДЕБЕЛИ НОКТИ; Совршен ноктот nipper за вашиот дебел или ingrown пети ноктите поради габа, дијабетес, paronychia, стареењето и други здравствени проблеми; широка вилица се отвора до 1 инч па лесно може да се намали дури и најтешките нокти; помага во ingrown ноктот третман како што е потребно; Прецизност усогласени ножеви имаат мала крива да се обликуваат нокти; Посочи крајот на сечилото го прави полесно кроење на ingrown ноктите и чувствителни области.НОКТОТ NIPPERS - ЕРГОНОМСКИ, ЛЕСНО КОНТРОЛА; Мек зафат гумена рачка вклопува удобно во својата рака, прави овие пети ноктите clippers лесно да се контролира и да се бара помалку напор да се намали; нема повеќе грижи на педикир алатки лизгање надвор од вашата рака; Идеален за постарите или пак оние со слаба страна сила; Направени од премиум квалитет, од нерѓосувачки челик, едноставно да го избрише nippers со алкохол после употреба; Вклучува пластична сечилото капак за да се задржи вашиот педикир алатка остар, безбедна и чиста. 3-ПАРЧЕ ПОМИНЕ КОМПЛЕТ - НАЈВАЖЕН; 3-Парче Помине Комплет вклучува 2.5" ноктот clipper, 3" ноктот clipper и 3.75" нокти датотека.Сите на вашите нокти алатки одговара безбедно внатрешноста на faux кожа случај, што го прави совршен маникир во собата за дома, патување и подароци. 3-ПАРЧЕ ПОМИНЕ КОМПЛЕТ - НОКТИ CLIPPERS НАМЕНЕТА ЗА ПОДОБРА КОНТРОЛА; Лесно дршка на менувачот и не се лизга мат финиш дизајниран за најдобра прецизност и контрола.Широк палецот подлога дава подобра удобност при кроење.Двете clippers имаат вграден нокти датотека за брзи поправки.Вашиот Zizzili Основите Пакет вклучува : 3-Парче Премиум Помине Clipper Наместите : • 2.5" долги Нокти Clipper, мерење на 30 грама со 2 mm вилица отворањето • 3" долго Ноктот Clipper, мерење на 45 грама со 3 мм вилица отворањето • 3.75" двострано челик нокти датотека, парична казна/дополнителна парична казна, со точка совет за чистење на под ноктите • Сопствени дизајниран, синтетички кожа торбичка одговара на сите 3 помине tools.Совршена големина за патување или чанти.Ingrown Ноктот Clippers : • 5" Должина од не ' Рѓосувачки Челик Помине Nipper • Безбедност Совет Капак за да се задржи остри совети заштитени, чисти, и далеку од штети начин.Даде со доверба со премиум пакување.Посебни подароци за вашите најблиски, старателите, или салон професионалци!.

Карактеристики на понудата

Слични понуди