.

.

Цветаат Желе Женска Висока Waisted Работи Шорцеви Атлетик Тренингот Шорцеви Брз Сува Панталони со Патент Џеб

Цветаат Желе Женска Висока Waisted Работи Шорцеви Атлетик Тренингот Шорцеви Брз Сува Панталони со Патент Џеб

DEN 991.20

Количина на стоки
Достапно

Полиестер,Spandex.Патент затворање.Материјал : Оваа тренингот шорцеви за жени е изработена од 95%Полиестер и 5%Spandex кои го прават тоа се лесни и дише.Карактеристики : Овој атлетски краток за жените имаат дизајни на високо еластична корселе, одговараат за различни тип на тело, држете ги стомакот и се населиле во местото целото време;на талент на висока ниска дел од шорцеви им даде на вашите нозе многу на движење;Еластичен и удобно поставата внатре нудат безбедност, нека ви го задржи вниманието на спортски и пот сјај.Стил : Оваа работи шорцеви џеб со патент дизајн што може да го држете вашиот телефон или други предмети и не лизгање за време на вежбање, обезбедување најголема гости кога се прави вежби.Прилики : салата шорцеви за жени, совршен за секојдневно активни, салата, истражуваат ,група фитнес класа, трчање и возење велосипед, пешачење, HIIT вежбање, патување, велосипед, пилатес па дури и секојдневен носат.Answer : ___________________________ Note : Ние силно сугерираат дека да имаат вашето тело мерења направени првиот, и тогаш се однесуваат на нашата големина на табелата пред цел, XS=НАС 0-2, S=НАС 2-4, M=НАС 6-8, L=НАС 10, XL=НАС 23. Ве молиме овозможи 1-2 см се разликува поради прирачник за мерење.Ние силно сугерираат дека да имаат вашето тело мерења направени првиот, и тогаш се однесуваат на нашата големина стандард.П : што правите кога материјалот?.A : Надворешен материјал : Полиестер, Spandex.Обвивка : Најлон, Spandex, лесни, дише и влага-wicking.П : Што за еластичноста?.A : поставата и корселе поседува силна еластичност.П : Дали поставата ќе се ослободи нагоре?.A : Не, компресија долна облека лагер не ослободи и не ви даде чувство на granny гаќи.П : како е големината?.А : Вистина за големината, само да се земе вашата нормална големина, ако сеуште не се сигурни,се однесуваат на големината на табелата во последната фотографија.П : Дали корселе покрие стомакот?.A : Да, тоа доаѓа со висока корселе, покривање на вашиот стомак и обликот на вашето тело да го својот оригинален изглед.Премиум еластична висока Waisted.Еластична висока корселе и задржете го вашиот стомак само право, стомакот контрола, но не копа во вашата кожа, дава доверба и удобно чувство при секоја прилика.Една страна патент џеб.Zip до џеб има доволно простор да се одржи вашата картичка или клуч и нема тенденција за време на вежба, нека ви го задржи вниманието на вашиот простор.Лале намали дното.На талент на висока ниска дел од шорцеви им даде на вашите нозе многу на движење.Брз-сува и безбедно обвивка.Можете да го направите она што сакате да го направите со овој panty стил 2 во 1 тренингот шорцеви додека се уште се задржи приватноста.Брзо-за сушење ткаенини се избегнува срам предизвикани од потење.Симпатична Парче за моден изглед.Можете исто така да лесно стил овој повик лето шорцеви со сечење на врвот, tees, т-маица, функција за мода,гардероба мора да се има парче.Ве молиме овозможи 1-2 см се разликува поради прирачник measurement We силно сугерираат дека да имаат вашето тело мерења направени првиот, и тогаш се однесуваат на нашата големина стандард.

Карактеристики на понудата

Слични понуди