.

.

CARRUN 2 парчиња 3D Т Декоративни Додатоци Т Амблем Значка Метал Фрлија Автомобил Страна Фендер Задните Трупот Автомобил Налепница Decal за Tesla Roadster Модел S Моделот на X Мо?

CARRUN 2 парчиња 3D Т Декоративни Додатоци Т Амблем Значка Метал Фрлија Автомобил Страна Фендер Задните Трупот Автомобил Налепница

DEN 311.76

Количина на стоки
Достапно

★Пакет вклучува : 2 парчиња Т Амблем. ★ ДИМЕНЗИЈА - Околу 2.68"x 2.13". ★Автомобил амблем е метал за автомобил тело декорација.Висок квалитет на цинк легура ,Водоотпорен, Бледнеат-отпорни. ★ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА - самолепливи направи оваа nameplate замена налепница се многу лесно да го инсталирате, не се потребни никакви алатки. ★ ПО-ПРОДАЖБАТА на УСЛУГАТА - Ние и ветуваме на препрати или да се вратат ако ова Амблеми имате било какви квалитет прашање се случи во гарантниот период.CARRUN е професионална авто делови компанија која обезбедува на клиентите со висок квалитет и сопствени производи.Ние секогаш сме посветени на обезбедување на нашите клиенти со висок квалитет на ексклузивни персоналните авто делови производи, а ние сме постојано следење на висок квалитет на услуга искуство за нашите клиенти.Се создаде една ексклузивна искуство кое им припаѓа на вашиот автомобил, ние ја заслужуваат вашата доверба! ! !Како Да Го Инсталирате : 1.Ве молиме да направите саканата локација на чиста и сува(рамна положба)2.Отстранување на другата страна од лепило,стап амблемот на саканата локација на автомобилот.3.Притиснете и амблем.4.Ве молиме не миење на автомобилот откако се инсталира за околу 2 дена.Забелешка : 1,100% Сосема Нов објект од CARRUN , се надевам, ќе може да се добие најдобрата услуга од CARRUN Продавница. 2,Ако имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се потрудиме да се реши тоа за вас. 3, Во една година, ние ќе ви обезбедиме со бесплатно, еден замена на производот услуга, вие само треба да се обезбеди производот транспортни трошоци.

Карактеристики на понудата

Слични понуди