.

.

visesunny Елени со Златен Дрво Црвениот Цвет 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа за Патување,Плажа,Базен,Дневни,Шетач,Пелени,Валкани Салата О

visesunny Елени со Златен Дрво Црвениот Цвет 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа за Патување,Плажа,Базен,Дневни,Шетач,Пелени,Валкани

DEN 287.76

Количина на стоки
Достапно

♥Двојно zippered џебови мокра торба, еден за сува, чиста предмети, друг за влажни предмети или нечисти пелени.Патент затворање содржи протекување и мириси.Овие крпа пелена бебе мокра торба се совршени за одржување ништо од текстил, пелени за валкани алишта да се навлажни бански костуми perfect.Најдобри крпа пелена мокра торба бебе мокра торба!. ✿Симпатична дизајни со највисок квалитет крои и изработка мокра торба.Нашите крпа пелена мокра торба се направени на квалитетот полиестер TPU трајни водоотпорен материјал, продавница валкана крпа пелени во влажна крпа пелена бебе-торба за употреба како мобилен, мирис содржат пелена pail.Со предвремените рачка, брзо вашата торба каде и да ви треба – шетач, менување на маса или куферот. ❥Големи 30cm x 36cm (прибл. : 14.2 во x 11,8 во) мокра торба со 2 zippered џебови може да има околу 5-7 крпа пелени.Мали 22cm x 15cm (прибл. : 8.7 во х5.9in) мокра торба со 1 zippered Џеб, исто така, може да се одржи многу работи.Плус, ова платно пелена мокра торба бебе мокра торба доаѓа со рачка за лесно носење или со приложување на вашата пелена торба или шетач.Оваа торба влажна крпа пелена бебе се совршен начин да го одржувате вашиот навлажни, валкани, или валкана предмети содржани. ♔, Исто така, ова мокра торба се одлични за патување, можете да организатор вашата чисти или нечисти облека, долна облека, чорапи, пливачки костуми и други предмети во ова бебе мокра торба.Фрли вашиот испотени работи облека во торба крпа пелена влажни бебето пред да се меша со вашиот багаж да ги задржи вашите daywear мирис сладок.НАЈДОБРО од сè, тоа е голема крпа пелена мокра торба за бебе туш подарок!. ♥Еко-пријателски, wipeable, перат, обновливи мокра торба, миење на рацете и се исуши, се препорачува да се продолжи животот на ова платно пелена мокра торба бебе мокра торба.Многу вреди да се купуваат платно пелена торба влажни бебе!. ***БРЕНД***VISESUNNY значи обезбедување на жив модел и стилски стил за Бесење Влажно и Суво Кеси .Во исто време, исто така, се залага за оптимистички став и страст кон животот.***ИНФОРМАЦИИ за ПРОИЗВОДОТ***Производот : женска Tote Handbag Material : 100% Полиестер со TPU Fabric Roomy Големина : [Големи еден]14.2 во (L)x 11,8 во (W) /[Малиот]8.7 во (L)х5.9in (W) Влажни кеси се одличен за носење пелени, валкани салата облека и влажни бански костуми perfect.Не само за влажно работи – овие кеси се направи одлични организатори за играчки, прибор, toiletries, електроника, патувања и многу повеќе!***ADVENTAGE***Fashion &Stylsh, Обновливи&Вода-Отпорни , со Висок квалитет Една трим и атрактивен дизајн.VISESUNNY влажно и суво кесички се направени од водоотпорен 100% полиестер, стави валкана крпа пелени во мокра торба.Доаѓа со рачка за лесно носење или со приложување на вашата пелена торба или шетач.Двојно ZipperedГолем една со ДВЕ Zippered прегради за задржи влажна и сува работи посебен која содржи "влажни" дел кој е пораби и запечатени за да нема wicking или протекување.Мала торба е погодна за некои сѐ и сешто, како што се долна облека, toiletries, чорапи и козметика.Мулти-функционални Торба навистина прекрасен торба што ви овозможува да го носи вашиот влажни и суви предмети во иста вреќа.Носат сите ваши елементи во една торба, додека одржување на вашата сува предмети сува и вашиот влажно или soiled одделни предмети.Навистина сите во една торба!Тие може да се користи како пелена влажно и суво чанти,патни торби,складирање кеси,козметички ранци,чанти,се мијат ранци,чанти,се мијат кеси,организаторот на кеси,спортска торба и плажа торба.Geat подароци Разгледа подароци како роденден, денот на таткото, на мајката ден, денот на вљубените, ден велигден, децата ден, жените ден, карневал, 4 јули, божиќ подарок за мажи, жени, семејството, девојка,сопрузи, сопруга на мајките и татковците.

Карактеристики на понудата

Слични понуди