.

.

Teemall Децата Плетени Камин Прекрасна Raindeer Џемпер Божиќ Најдобар Подарок,2T-5T

Teemall Децата Плетени Камин Прекрасна Raindeer Џемпер Божиќ Најдобар Подарок,2T-5T

DEN 551.76

Количина на стоки
Достапно

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Машина За Миење.Материјал : памук.Светло обоени со висок квалитет на графика.Прилично модел За Нова година Празник и посебен повод.Достапни во деца - јуниор / младински големина.Носат ден или ноќ за веднаш одличен изглед!.Ако сте во потрага за уникатен подарок за пријател или член на семејството, си нашол на право место!отпечатоци за парови и најдобри пријатели, нови родители, родендени, специјални прилики, бебето тушеви, весела најавите, страшни off-победи слоган отпечатоци, хумористични смешни маици, и секој ден подарок идеи.Боја : црвена,морнарица,бела.Големина : Од 2 T да 5 T : 2 T : 1-2 години. 3 T : 2-3 години. 4 T : 3-4 години. 5 T : 4-5 години.Ве молиме белешки : Ставките се мерат од страна на страна,ќе има мало отстапување.Боја прикажува може да биде малку се разликуваат помеѓу различни монитори.

Карактеристики на понудата

Слични понуди