.

.

#10-24 x 3/4 Машина Завртки, од не ' Рѓосувачки Челик 18-8, Исечените Хексадецимален Главата, Полн Конец, Метрички Одделение А2, Целната Рамнина (Количина: 100 компјутери)

10-24 x 3/4 Машина Завртки, од не ' Рѓосувачки Челик 18-8, Исечените Хексадецимален Главата, Полн Конец, Метрички Одделение А2,

DEN 791.76

Количина на стоки
Достапно

Машина Завртки кој на Unslotted диск.Права месо тело fastener со надворешни теми се дизајнирани да се помине низ една дупка или орев дека е пре-прислушувани да се формира парење навој на завртка.Машина завртки форма на прицврстување решение супериорен во сила да распоредени тема завртки.

Карактеристики на понудата

Слични понуди