.

.

Wakauto Кинески Calligraphy Скролувајте Хартија Долго Копчето за Четка Мастило за Пишување Мрежа Sumi Хартија Јапонски Вежбање на Пишување на Копчето за Жените и Мажите Сива

Wakauto Кинески Calligraphy Скролувајте Хартија Долго Копчето за Четка Мастило за Пишување Мрежа Sumi Хартија Јапонски Вежбање на

DEN 1195.20

Количина на стоки
Достапно

Производот може ефикасно да се игра функција на calligraphy копчето.Со добра вода - апсорбирање, многу добро за Канџи, четка calligraphy, мастило sumi сликарство, вода боја сликарство, итн.Јасно текстура, добра цврстина, добри пишување и сликарство, absorbency.Лесно е да се добие живописни уметност работа, може да бидат обесени во вашиот дом, дневна соба, спална соба, итн.Одличен подарок за Кинески calligraphy почетници и љубовници.Опис Оваа Кинески calligraphy скролувајте е погодна за вода пишување и calligraphy пракса.Не е лесно да навлезе кога пишувате.Може да биде уредно задржана на хартија.Исто така можете да ги споделите со вашето семејство и пријатели.Карактеристики - Материјал : Ткаенина, не - плетени ткаенини.- Со добра вода - апсорбирање, многу добро за Канџи, четка calligraphy, мастило sumi сликарство, вода боја сликарство, итн - Јасно текстура, добра цврстина, добри пишување и сликарство, absorbency.- Лесно е да се добие живописни уметност работа, може да бидат обесени во вашиот дом, дневна соба, спална соба, итн.- Производот може ефикасно да се игра функција на calligraphy дојдете.- Одличен подарок за Кинески calligraphy почетници и љубовници.- Боја : Сива.- Големина : 88 X38 X3 CM.Пакет Вклучувајќи 1 x Копчето.

Карактеристики на понудата

Слични понуди