.

.

Трогнат од Природата Унисекс Бебе Органски Памук Фланелен боксери Ќебиња, 7-Pack, Градина Цвеќиња, Една Големина

Трогнат од Природата Унисекс Бебе Органски Памук Фланелен боксери Ќебиња, 7-Pack, Градина Цвеќиња, Една Големина

DEN 629.28

Количина на стоки
Достапно

100% Памук.Увезени.Сет вклучува седум органски памук фланелен боксери ќебиња.Направени со 100% органски памук.Меки, нежни и удобно на бебешка кожа.Оптимален за секојдневна употреба.Прифатлива, висок квалитет Вредност пакет.Допре по Природа се органски памук бренд, со убаво дизајнирана облека, bibs, ќебиња, коса додатоци и чорапи изработени од премиум органски памук ткаенини.Органскиот памук се чувствува супер меки на кожата, како на влакна се природни и дише.Органскиот памук се врши без употреба на синтетички пестициди и ѓубрива, па тоа е еколошки пријателска алтернатива во споредба со традиционалните земјоделски методи.Допре по Природа се Органски Памук фланелен боксери ќебиња се направени од 100% Премија Органски памук фланелен боксери.Нашите органски памук ќебиња се мулти-цел ќебиња дека може да се користи како ќебиња и burps и се користат во текот на дремење, стомакот време, шетач време, хранење и повеќе.

Карактеристики на понудата

Слични понуди