.

.

Barkertime Куче Пелена Suspender Темперамент - Кавер-Пелена Suspender Подигнат да се Задржи Куче Пелени За произведено во САД

Barkertime Куче Пелена Suspender Темперамент - Кавер-Пелена Suspender Подигнат да се Задржи Куче Пелени За произведено во САД

DEN 2279.76

Количина на стоки
Достапно

Совршен додаток на било пелена да го чува од лизгање исклучување на вашето куче.Се препорачува со Barkertime Перат Куче Пелени и Стомакот Бендови.Лесен-за лесен-off подигнат дизајн во убава боја опции за вашето куче?s уникатен и модерен изглед.Лесен-за лесен-off подигнат дизајн во убава боја опции за вашето куче?s уникатен и модерен изглед.Појавување на пелени и harnesses се достапни по барање.Силен и долготраен метал клипови кои зафат на пелена безбедно и сигурно.Работи со и за еднократна употреба (на хартија) пелени и еднократно (крпа) пелени.Големина XS Градите 9 - 13 инчи, Вратот 7 - 9 инчи.Машина перат и целосно прилагодлив за безбедна и прилагодени одговара.Со Barkertime Suspender Темперамент, нема повеќе saggy пелени!.Дизајниран и рачно изработени од страна на Barkertime во Хантингтон Бич, Калифорнија, САД.Користете Barkertime Милениче Пелена Suspender Подигнат да им помогне на пелени остане на вашето куче и да го зголеми употреба на пелени.На suspender подигнат е лесно да се стави на и полетување, целосно прилагодливи, функционален и достапен во убави бои и опции за печатење.Го подигнат придава на пелена со силни и долготрајни метал клипови кои сигурно зафат било за еднократна употреба или за повеќе употреби пелена и задржи го.Машина перат.Препорачливо со Barkertime Перат Куче Пелени .Дизајниран и рачно изработени во Хантингтон Бич, Калифорнија, САД.Големината Водич За Barkertime Пелена Suspender Темперамент : Мерка на вашето домашно милениче?s градите и вратот за suspender темперамент.Не грижете се за suspender должина, како што е прилагодлив за вашето куче е должината!Големина XS : Градите 9 - 13 инчи, Вратот 7 - 9 inches Size S : Градите 13 - 18 инчи, Вратот 10 - 12 inches Size M : Градите 18 - 22 инчи, Вратот 13 - 16 inches Size L : Градите 22 - 26 инчи, Вратот 16 - 19 инчи Проверете Barkertime за повеќе опции за пет пелени, инконтиненција производи, пет модни елементи и други додатоци направени во САД.

Карактеристики на понудата

Слични понуди