.

.

ZHENGGUIFANG ZGF-BR 1M 85Teeth Опрема Рек Поттикне Опрема Прецизност Машини за Индустрија 45 Челик Опрема CNC Крило (Дупка со Дијаметар : 10мм, Број на Заби : 85Teeth)

ZHENGGUIFANG ZGF-BR 1M 85Teeth Опрема Рек Поттикне Опрема Прецизност Машини за Индустрија 45 Челик Опрема CNC Крило (Дупка со Дијаметар

DEN 899.76

Количина на стоки
Достапно

Производ : 1pc Поттикне Продавница.Материјал : 45# челик.Спецификација : 1 Mod.Притисок агол : 20 степен.Answer : ___________________________ Note : 1 M 8 Teeth дебелина(11.8 mm), само материјалот на 1 M8 Teeth е железо,други се челик.Answer : ___________________________ Note : 1 M 8 Teeth дебелина(11.8 mm), само материјалот на 1 M8 Teeth е железо,други се челик.1 M12teeth да 1 M160 заби не се површината на Забот угасне.Само 150teeth,180teeth,200teeth имаат површината на забот изгасне.

Карактеристики на понудата

Слични понуди