.

.

Teseko Замена на Батеријата за ipad air3 (A2152,A2123,A2153,A2154)+Професионална Алатка за Полнење

Teseko Замена на Батеријата за ipad air3 (A2152,A2123,A2153,A2154)+Професионална Алатка за Полнење

DEN 979.20

Количина на стоки
Достапно

Компатибилен СоОва заменетата батерија за полнење може да се користат само за i Pad воздух 3(A2152,A2123,A2153,A2154), Секоја клетка е посебно да се тестираат, со цел да се обезбедат професионални стандарди се задоволени.Подолг Живот на БатеријатаОва Литиум Јонска батерија дизајн со премијата за трае подолго, и имаат поголема моќ густина за повеќе животниот век на батеријата.Мала тежина, висока капацитет, ниска отпорност и долг живот.Вграден-во IC ЧипСекоја i Pad воздух 3 батеријата е вграден во IC чип, на кој може да се спречат проблемите како што преполнувањето, прегревање и краток спој, и да ги заштитат вашата батерија и мобилен телефон.Поддршка на АлаткиНие обезбеди пластични отворање алатка и лепливи ленти поправка алатка за полнење за отворање на i Pad воздух 3 .Дизајнирани специјално за неработен батерии, едноставен и практичен.По-продажбата на услугата : задоволството на Клиентите е нашата крајна цел.Ние обезбедуваме 24-час Брзо и Пријателски Одговор (Недела) & 30-Дневно Бесплатно Враќање на средствата .Било какви прашања или совети, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и преку тоа ќе ни биде задоволство да ви помогнеме.Број на модел : A2152,A2123,A2153,A2154. Капацитет : 8134 m Ah.Напон : 3.77 V. Watt-hour : 30.8 Пот.

Карактеристики на понудата

Слични понуди