.

.

Charm14 MLB Патна Чанта

Charm14 MLB Патна Чанта

DEN 2206.80

Количина на стоки
Достапно

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 100% Полиестер.Увезени.Мерки 15-инчи до 9-инчи од 7.5-Инчи.Памук, поли, микрофибер микс.Извезена тим логото.Цврстата рака ремени рамо и рака.Произведено во Кина.

Карактеристики на понудата

Слични понуди