.

.

accessorypart Крстот Бар за Шкода Врвен ШВ 2015-2020 Покривот Полици Автомобил Врвот Багаж Превозникот Шини Црна

accessorypart Крстот Бар за Шкода Врвен ШВ 2015-2020 Покривот Полици Автомобил Врвот Багаж Превозникот Шини Црна

DEN 2280.72

Количина на стоки
Достапно

Само Погодна за "Шкода" Врвен ШВ 2015-2020. Ако постои јаз помеѓу багажник на покривот и на покривот на возилото, овој производ е компатибилен за вашето возило.Ако мислите дека Елеганција модел е повеќе естетски, можете да го користите овој производ самоуверено.Можете да го носат на вашиот производи безбедно бидејќи покривот полици се цврсто на покривот шини.Превозот : 2-3 дена.ПОКРИВОТ ПОЛИЦИ *Нашите производи произведени од елоксирани алуминиумски 1 квалитет на алуминиум суровина. *Производот е 100% компатибилен со вашиот автомобил со работата на нашата R&D тим. *Сите продажни од нашата продавница се под гаранција на Accessorypart бренд, а производот има 15-ден неоштетени врати / размена гаранција.Производот е гарантирана за 2 години. *Ние ќе ја испрати на собранието опрема заедно со производот пакет.Пакет се Вклучени : -2 Парчиња Црна Елоксирани Обложени Алуминиум, -2 Фитили, -сврзувачки елементи за 1 Set-Тоа се состои од 4 ABS пластика капи *1 поставен е за вкупно максимум транспорт 75 кг. *НЕМА сечење - БЕЗ дупчење потребни за инсталација. *Нејзините собрание е многу едноставна, вие не треба да одат во било која услуга и да платат дополнителна такса.Можете лесно може да се соберат. *Единствената работа што треба да се обрне внимание е дека покрив уреденост на вашето возило не е во непосредна близина на покривот на возилото.Со други зборови, треба да постои јаз помеѓу шини на покривот на возилото и на вашиот плафон.

Карактеристики на понудата

Слични понуди