.

.

Вратот Рака Lanyards за Клучеви лична Карта Салата Мобилен Телефон Ремени Висат Јаже Ласо Рака Јаже, Виси Јаже Мобилен Телефон Pendant,А3

Вратот Рака Lanyards за Клучеви лична Карта Салата Мобилен Телефон Ремени Висат Јаже Ласо Рака Јаже, Виси Јаже Мобилен Телефон Pendant,А3

DEN 859.20

Количина на стоки
Достапно

Тоа е направен од супер мек висока густина полиестер, па тоа е многу удобно во секоја ситуација.На tether ќе не блокира вашиот полнење дупка, па лесно можете да го полните телефонот додека го користите објект.Стави tether на телефон случај и помине помеѓу полнење дупка и телефонот случај.Високо-квалитетна мека свила ткаенини, дури и голи вратот и зглобовите, кожата може да се врши удобно!На lanyard може да се користи не само за мобилните телефони, но исто така и за клучеви, карта сопствениците, итн.Вклучувајќи 1 вратот рака и 1 рака на рака, погоден за било кој мобилен телефон со заштитни случај (не вклучувајќи мобилен телефон случај).Материјал : Полиестер / Nylon Size : 43cm 8cmcolor : како на сликата shows Type : Neckband Style : Fashion & Повик.

Карактеристики на понудата

Слични понуди