.

.

Ecute Компатибилен со Apple Види Бенд 38mm 40mm, Мека Кожа Бенд Рака Компатибилен со iWatch Серија 6/5/4/3/2/1 - Црна Ананас

Ecute Компатибилен со Apple Види Бенд 38mm 40mm, Мека Кожа Бенд Рака Компатибилен со iWatch Серија 6/5/4/3/2/1 - Црна Ананас

DEN 376.80

Количина на стоки
Достапно

Компатибилен со Apple Види 38mm 40mm Серија 5/4/3/2/1,(Само бендови, НЕ уредот е вклучен).Оваа 38mm 40mm Бендови Одговара на зглобот помеѓу 150mm(5.9 инчи) и 205mm(8.1 инчен).Среброто Адаптер и Рака е инсталиран, може да се користи директно.Прецизни повеќе алтернативни дупки ви овозможи прилагодување на соодветна големина, со удобно чувство на допир на вашиот зглоб.Бесплатни Гаранција : Гаранција на 90 ден парите назад, ви обезбеди прекрасно шопинг искуство.Ако имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас без двоумење.Ecute е регистриран бренд за производство на високо квалитетни fashional 22mm ширина,20 ширина,16mm ширина,Компатибилен со i Watch 38mm 40mm 42mm 44mm,Компатибилен со Fitbit Полнење 2/3/4/Алта/Off/Блаже бендот,многу различни уникатен дизајн и серија за вас да се избере,секогаш постои соодветен за вас и вашите smart watch!.

Карактеристики на понудата

Слични понуди