.

.

Болдвин BT8918 Спин-На Хидраулични Филтер

Болдвин BT8918 Спин-На Хидраулични Филтер

DEN 534.48

Количина на стоки
Достапно

Ги исполнува или го надминува ОЕМ спецификации.Болдвин е лидер во оваа индустрија во тешки-должност филтри.Болдвин Филтри има постигнато и се одржува TS 16949 и ISO 9001 сертификати во своите објекти.Дел број : BT8918. Со потребата за поблиска tolerances, побрзо циклус пати, повисоки притисоци и подолг временски интервали, повеќе побарувачката е се поставени на хидраулични филтер.Во прилог на целосна линија на спин-на и кертриџ хидраулични филтри, Болдвин Филтри, исто така, нуди и линија на хидраулични бази и индикатори.

Карактеристики на понудата

Слични понуди