.

.

Cougar Минос X3 Оптички Игри Глувчето - Светлото Ефекти - DPI на Вредноста 3200 - на мува - Ергономски USB Кабелска Глувци за Гејмери - Црна

Cougar Минос X3 Оптички Игри Глувчето - Светлото Ефекти - DPI на Вредноста 3200 - на мува - Ергономски USB Кабелска Глувци за Гејмери

DEN 458.64

Количина на стоки
Достапно

Смртоносна precisions про-одделение оптички сензор : Pmw3310. On-the-fly dpi на вредноста (400/800/1600/3200) switch ќе ви овозможи да го изберете вистинскиот dpi ниво за секоја ситуација.Софистициран ергономски дизајн, гума обложени flanks и уникатни заострените дизајн за ноктот зафат и fingertip контрола на корисниците. 8-боја светлото за дишење со 10 ефекти.On-the-fly избирачки го оценувате на вредноста (125/250/500/1000 hz).Спецификации mfr дел број : Минос x3 карактеристики : најдобри игри глувчето за професионални гејмери про-одделение оптички сензор - pmw3310 8-боја светлото за дишење со 10 ефекти Cougar игри Минос x3 pmw3310 оптички 6 копче на глувчето интерфејс : Usb приклучок тип на сензор : Pmw3310 оптички игри сензор за резолуција : 400/ 800/ 1600/ 3200 dpi типот игра : Fps/земјоделско/ртс избирачки го оценувате : 125/250/500/1000hz префрлување : Omron игри прекинувачи led светлото : 3 зона светлото рамка цена : 6500 fps максимална следење на ветер : 130 ips максимално забрзување : 30g должина на кабел : 1.8 м димензии (wxlxh) : 2.74 x 4.80 x 1.57 инчен / 67.0 x 122.0 x 40.0 mm производ тежина : 0.21 lbs. / 94.0 g.

Карактеристики на понудата

Слични понуди