.

.

Cordking iPhone X Случај, iPhone Xs Случај, Силикони Ултра Тенок Shockproof Телефон Случај со [Мека Анти-Нула Микрофибер Поставата], 5.8 инчен, Kumquat

Cordking iPhone X Случај, iPhone Xs Случај, Силикони Ултра Тенок Shockproof Телефон Случај со [Мека Анти-Нула Микрофибер Поставата],

DEN 271.44

Количина на стоки
Достапно

【Трајни Течни Силикони Случај】за i Phone XS, i Phone X, Обезбеди Повеќе Боја Избори.Поддршка За Безжично Полнење. 【Полно Тело за Заштита на】 1.2 mm Покрена Усните за да ги Заштити i Phone XS/X Екран и Камера од Гребење и Капење, Мека Микрофибер Поставата Внатре Ќе Не Гребете го Вашиот i Phone Како и Другите Случаи. 【Одлични Зафат и Не се Лизга】Единствена Премија Силиконски Материјал Нуди Елегантни, но Не и Лизгава Зафат; Овој Материјал е Лесно да се Чисти со Избрише. 【Тенок Тенок но Заштитна, Додадете Без Дополнителни Дел на Вашиот i Phone. 【Живот Замена】Нуди Живот Замена за Вашиот i Phone XS/X Силикони Случај.Ви се секогаш на Прво за нас.

Карактеристики на понудата

Слични понуди