.

.

Целосната На Posies На Браун Fuzzy Sherpa Руно Pullover Маскирани Деца Топло Качулка За Момчиња И Девојчиња

Целосната На Posies На Браун Fuzzy Sherpa Руно Pullover Маскирани Деца Топло Качулка За Момчиња И Девојчиња

DEN 647.76

Количина на стоки
Достапно

100% Полиестер. 【Материјал На Pullover Качулка За Деца】92% Полиестер 8% Spandex Микс Материјал Добра Пропустливост И Лесни Меко Чувство.Пилула-Отпорни Ткаенини Со Висок Бод Густина За Издржливост,Одлична За Повик Или Спорт. 【Големина】Од Мали Да X-Large, Погоден За Тинејџерите Секојдневно Носење, Lounging, Патување, Дом, Итн.Ова Е Тенка Џемпер, Погоден За Пролет, Лето, Есен. 【Прилагодливи Drawstring Голема Кенгур Џеб Да Се Загрее Твојата Рака И Лесен За Чување Essentials Она.Совршен Ракави И Полите Намали Помош Заклучување На Температурата За Да Се Задржи Затоплување И Нудат Моден Изглед. 【100% Не Исчезнува & Брзо Сушење】Со Професионална 3d Печатење Технологија, Качулка Sweatshirt Е Светла И Не Бледнее, Напукнување, Или Flaking.Сува Брзо Од Чист Памук Качулка Во Пролет,Autum И Зима. 【Новина Подарок Идеја】На 3d Печатење Качулка Pullover Може да Биде Подарок За Децата И Тинејџерите' Пријатели.Голема Качулка На Училиште Партија, Отворено, Спорт, Дневно Се Носат!Унисекс За Девојки И Момчиња, Удобен И Модерен.Нашите Качулка Е Направен Од Дише Полиестер, Тоа Е Многу Модата И Лесен.И Големината Беше Од Мали Да X-Large.Тинејџерите Можат Да Носат Нашите Качулка За Нивните Секојдневни Активности, Дома Или Да Преземат Која Било Партија, Уникатен Дизајн Ќе Направи Да Се Покаже Поинаква Од Другите.Нашите Sweatshirt Дозволи Машина за Миење Или Рака Мие, Но Не Кајгана!Купување Белешки : 1).Бидејќи На Различни Мерни Методи, Мерења Разлика Од 1-3cm2).Како Различни Компјутери Екранот Боите Различно, Бојата На Самиот Објект Може Да Се Разликува Малку Од Над Images3).Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Слободно Контактирајте Со Нас, Ви Благодариме!.

Карактеристики на понудата

Слични понуди