.

.

Robern MC2440D6FPLE2 М Серија Медицина Кабинет

Robern MC2440D6FPLE2 М Серија Медицина Кабинет

DEN 837.12

Количина на стоки
Достапно

Моќ често користени предмети, како што се електрични жилети, четка и фенови за коса со користење на еден од двата приклучоци поставена во внатрешноста на плакарот.USB порта трошоци вашиот мобилен уред во близина.Програма на надворешни LED автоматски да се обезбеди ноќно осветлување во 12-часовен на зумот.Спречи запотен рефлексии со 45 минута тајмер-от за електронски Defogger.Ја осветлената, врата-монтирани on/off прекинувач ви овозможува за еден допир контрола.НАЈДЕТЕ светлина од внатре со ентериер светло кое се пали кога вратата е отворена и автоматски да се исклучи кога ќе се затвори.Имајте мали метални орудија уредно наредени и блиску на дофат на раката на Магнетна област се наоѓаат во железничкиот на кабинетот, освен за 12 инчен Ширина електрични MC2440 D6 FPLE2. М серија 23-1/4 инчен x 39-3/8 инчен x 6 инчен рамен врвот кабинет со полиран работ, левиот зглоб и електричен.

Карактеристики на понудата

Слични понуди