.

.

Belgas Тип P95H Регулатор на Притисок

Belgas Тип P95H Регулатор на Притисок

DEN 1440.00

Количина на стоки
Достапно

Работни Медиуми Вклучуваат Воздухот, Пареа и Течности.Сите Отвори се Прислушувани.Апликации : Пареа Инекција, во Согласност Гас и Течни Контрола, Хемиски Котли, Процесот на Греалки.На P95 H е директен оперативен притисок за намалување на регулаторот со голем капацитет.Идеално одговара за користи во нафта и гас, процесот на гасови, пареа и течности.Достапен во три пролет се движи и метал или еластомер дијафрагмата и orifice седиште материјали.

Карактеристики на понудата

Слични понуди