.

.

MECCANIXITY Прозорец Слепи рачен 7 Прст Ролетни Четка за Чистење Алатка, Жолта Пакет на 2

MECCANIXITY Прозорец Слепи рачен 7 Прст Ролетни Четка за Чистење Алатка, Жолта Пакет на 2

DEN 431.76

Количина на стоки
Достапно

Овие четки се одлична за чистење на прашина од ролетни и многу други работи.Одлично за дрво, ролетни, прозорец ролетни, клима, воздушни места, итн.Слепи средства кои ние се обезбеди тука се во големина на : Вкупна Големина : 160mm x 135mm / 6.3 x 5.31 инчен (L*W); Влакната Големина : 125mm x 90mm x 20mm / 4.92 x 3.54 x 0.79 инчен (L*D).Дршката е направен од PP Пластика, трајни и здрав.Тие работат на широк и тесен ролетни и да се направи многу полесно да се чисти вашиот ролетни.Тоа е многу ефикасен и лесен за употреба.Потребно време за да ја вметнете прсти на алатката помеѓу слепи slat.Нека алатка се потопува во вода се мијат, а потоа го користите.Ние препорачуваме да носи ракавици пред да се користат за заштита на вашата страна.Исплакнете го и избришете го слепи по чистењето.Што е ова?Овие четки се одлична за чистење на прашина од ролетни и многу други работи.Одлично за дрво, ролетни, прозорец ролетни, клима, воздушни места, итн.Што ќе добијам?Слепи средства кои ние се обезбеди тука се во големина на : Вкупна Големина : 160mm x 135mm / 6.3 x 5.31 инчен (L*W); Влакната Големина : 125mm x 90mm x 20mm / 4.92 x 3.54 x 0.79 инчен (L*D)Во пакет : 2 x Жолта Tool Are има некои предности на производот?Дршката е направен од PP Пластика, трајни и здрав.Тие работат на широк и тесен ролетни и да се направи многу полесно да се чисти вашиот ролетни.Како да се користи?Тоа е многу ефикасен и лесен за употреба.Потребно време за да ја вметнете прсти на алатката помеѓу слепи slat.Нека алатка се потопува во вода се мијат, а потоа го користите.Она што треба да го забележи?Ние препорачуваме да носи ракавици пред да се користат за заштита на вашата страна.Исплакнете го и избришете го слепи по чистењето.

Карактеристики на понудата

Слични понуди